Baysanlar Cam Balkon

Giyotin Cam

Giyotin Cam

Giyotin Cam Nedir ve Nasıl Çalışır?

Giyotin cam sistemleri kurulurken yükseklik ve genişlik kavramları ön planda olur. Sistemin kurulacağı alana göre ikili giyotin cam sistemi veya üçlü giyotin cam sistemi tercih edilir. Bazı kişilerin dörtlü giyotin cam sistemi kurulabilecek kadar yüksekliğe sahip bir evi olabiliyor. Bu durumda bu seçenekte müşterilerimize sunuluyor. Giyotin cam sistemi kurulurken ikili sistemin çalışmasında 1 panelin sabit olduğunu diğer 2. Panelin ise hareketli olduğunu söylemek mümkündür. Üçlü sistemde ise durum biraz daha farklıdır. Yine tek bir panel sabitken diğer iki panelin hareketli olduğunu belirtmek gerekir. Sabit panellerin haricinde hareketli panellerin kumanda ile sürekli olarak değiştirilebileceğini belirtmek gerekir.

Giyotin Cam Nerede Kullanılır?

Türkiye’de sigara içilmesi yasak olan kapalı alanların ticari amaçlı olanların çoğunda giyotin cam sistemine geçilmiştir. Restoran, cafe, bar vb. işletmelerin yüksek çoğunda bu sistemin kolay kullanılabilir olması sebebiyle tercih edildiğini söylemek mümkündür. Yağmur esnasında ve yağmur bittikten sonra tenteyi açmak gibi çeşitli sorunların yaşanması yağmur suyunun düşmesi mekan sahiplerini daha farklı bir sistemi olan giyotin cam modellerine yönlendirmiştir. Dolayısıyla bir mekan sahibi hem tente kullanımı yaparken hem de giyotin cam sistemine geçtiğinde mekanını tam performans olarak işletebiliyor.

Giyotin Cam Evlerde Kullanılır Mı?

Giyotin cam estetik açıdan oldukça ilgi çekici bir sistemdir. Evinizde lüks bir ortam oluşturmak istiyorsanız. Bu tarz bir modelin farklı bir ortam oluşturacağını düşünebilirsiniz. Mekanlarda kullanılan tek cam ve ısı cam sistemlerinden farklı olarak evde ısı camın kullanılması daha uygun olur. Evleri soğutmamak adına cam kalitesinden de kaynaklı bu modelin uygulanması yuvanızı sımsıcak yapmayı başaracaktır.

Giyotin Cam Fiyatları Nedir?

Giyotin cam fiyatları hizmetin verileceği alan tespit edilmeden veya ölçüler verilmeden önce söylenmesi mümkün olmayan bilgilerdir. Yapılacak hizmetin ilk olarak iletişim ile açıkça ifade edilmesi gerekir. Ardından hizmeti sağlamak amacıyla ölçü ekiplerimiz sizi bulacak ve gerekli bilgileri sizinle paylaşacaktır. Giyotin cam fiyatları konusunda bilgiyi net bir şekilde ifade edebilmek için alanın ölçülerini ve istediğiniz cam türünü belirlememiz gerekir.