Baysanlar Cam Balkon

Katlanır Cam Balkon

KATLANIR CAM BALKON

Katlanır cam balkon sistemi yaptırmak istediğinizde dikkat edilmesi gereken iki önemli husus vardır: 1) Malzemenin Kalitesi 2)  Montaj Ekibinin Yeteneği. Bu iki konu katlanır cam balkon sisteminizin ömrünü belirler.

Malzeme Kalitesi

Katlanır cam balkon sisteminde kullanılan alüminyum eğer inceyse bir süre sonra gözle çok rahat görülen hatalar meydana gelmektedir. Kalitesiz alüminyum kullanımda da benzer hatalar görülür. Camınız sarkabilir, açılabilir veya “bel yapma” olarak da bilinen camın açılı durmasına yol açabilir. Katlanır cam balkon sisteminin kullanıcı için en önemli malzemesi tekerlek, kalitesiz malzemeden üretilirse yağmurlu, nemli bölgelerde paslanarak hareketi yavaşlar bir süre sonra hareket edemez hale gelir. Plastik kapaklar kötü malzemeden üretildiyse, zamanla renkleri solmaya başlayacak dikkat edilmezse çatlayıp yere düşecektir. İki camın yan yana geldiği alanlarda kullanılan contalar eğer kalitesizse zaman içinde sararıp çirkin bir görüntü oluşturacaktır. Bu noktada contalar değiştirilmezse sertleşip kırılmaya başlayacak ve bu durum içeriye yağmur suyunu alacaktır.

Kendi imalatımız olan malzemelerin hepsi en üst kalitededir. Yukarıda anlatılan hiçbir sorunu yaşamayacağınız gibi ömürleri de uzun olacaktır.

Montaj Ekibinin Yeteneği

Malzeme ne kadar kaliteli olursa olsun eğer montaj ekibi işini doğru yapmazsa cam balkonun ömrü kısalacaktır. Cam balkon yapmak için en kaliteli malzemeleri imalat ettiğimiz gibi işinde deneyimli ekibimizle cam balkonu istediğiniz yere monte ediyoruz. Ekibimiz işinde uzman olup kusursuz işçilik yapacaktır.

Katlanır Cam Balkonun Faydaları Nedir?

  • Cam balkonlarda alüminyum üst ve alt profilde kullanıldığı için görüşünüzü kısıtlamaz.
  • Yağmurlu, karlı yani soğuk havalarda balkonunuzu rahatlıkla kullanabileceksiniz.
  • Camlar tek tek açılabildiği için camı temizlemek kolay ve risksiz olacaktır.
  • Sıcak günlerde cam balkonunuzu tamamen açabilirsiniz.
  • Kanatlar içeriye doğru hem sağa hem sola açılabildiği için tamamen açık olduğunda bile balkonda çok az yer kaplar.
  • Malzemeler balkonun tipine göre farklı farklı üretebilir.
  • Cam balkon balkonun çevresini tamamen sararak dışarıdan gelen tozu toprağı içeriye almaz.
  • Aniden başlayan yağmurlarda aklınız balkonda kalmaz.

Baysanlar Cam Balkon olarak uzun ömürlü cam balkonunuzda bütün faydaları rahatça yaşayın diye çalışıyoruz.

 

Cam Balkon

Kaliteden ödün vermiyoruz

Baysanlar Cam Balkon Sistemleri katlanır cam balkon sistemleri alanında uzman kadrosuyla sorunlarınızı en kısa sürede çözmektedir. Baysanlar cam balkon sistemleri imalatçı bir firmadır.

İmalat atölyesinde uzman personelin yaptığı katlanır cam balkon sistemleri yine uzman ve deneyimli montaj ekipleri tarafından balkonunuza kusursuz bir şekilde montajı yapılır.