Baysanlar Cam Balkon

Pegole Tente

Pergole Tente

Pergola Tente/ Pergole Tente Nedir?

Pergola tente, Türkiye’de son yıllarda yoğun olarak tercih edilen bir hizmettir. Güneşli ve yakıcı sıcaklardan uzaklaşmak isteyenler için özel olarak üretilen bir üründür. Gölgelik olarak halk arasında yaygın bir kullanımı vardır. Tente seçimlerinde kullanışlı olması adına çeşitli seçenekler müşterilere sunulmaktadır. Kumaş seçenekleri özellikle ön plana çıkan seçeneklerdir. İşçilik konusunda ise firmamız tarafından gerekli yardım fazlasıyla sağlanır.

Pergola / Pergole Tente Kumaşı Nasıl Belirlenir?

Pergola tente kumaşı belirlerken etken olarak genellikle müşteri tercihlerine bakılır. Müşterinin yaşadığı bölgenin nasıl olduğu konusunda evin yapısına ve uyumuna en uygun seçenek tercih edilir. Havayı geçirme özelliğini kumaş seçimlerinde özellikle müşterilerin bilmesi gerekir. Kumaş, kalite bakımından asla su geçirmez. Ancak hava konusunda çeşitli farklı kumaş türleri bulunmaktadır. Suyu geçirmeyen kumaşların tercih sebebi yağmuru engelleyici bir özelliği bulunmasından kaynaklanır. Yalnızca gölge oluşturmayacak olan Pergola tente aslında bir nevi ev çatısı gibi düşünülebilir.

Pergola Tente Fiyatları Nasıldır?

Tente fiyatları genel itibariyle net olarak hiçbir firma tarafından ifade edilemez. Dolayısıyla bunun için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekir. Vermiş olduğunuz kumaş çeşidine ve yapılacak alanın büyüklüğüne göre fiyatta değişiklikler yaşanabilir. Dolayısıyla herkesin yaptırmış olduğu fiyat ile sizin hizmeti aldığınız fiyat arasında farklılıklar olacaktır.

Pergola Tente/ Pergole Tente Arıza Yaparsa Ne Yapmak Gerekiyor?

Tente seçimlerinizde markamız ile çalışan müşterilerimizin ilk olarak tentenin bozulmasıyla birlikte hiçbir zarar vermeden firmamız ile iletişime geçmesi gerekiyor. Ev, iş yeri ve diğer özel alanlarınız için yaşanan bu kötü durumu anında düzeltmek için ekiplerimiz devamlı olarak destek veriyor. Uzun soluklu bir arızanın gerçekleştiğini düşünüyorlarsa tentenizi sökmek isteyeceklerdir. Dolayısıyla işlem esnasında ve sonrasında ürününüz atölyelerimizde tamir edilir. Ardından tekrar monte edilmeye geri getirilecektir.

Pergola Tente / Pergole Tente Kullanım Süresi Açısından Nasıl?

Tente hizmeti verirken müşterilerimize ilk anlatmak istediğimiz olay ürünlerin kalitesidir. Tente işçiliği ile uğraşan çalışanlar veya işletme sahibi herkes kumaşların gerçekten ne kadar kaliteli olduğunu bilirler. Kumaş 3 katmanlı veya daha farklı özelliklerde olabilir. Dolayısıyla bu da güneş ışıklarını %100 oranında engellemeyi başaracaktır. Ürün yaklaşık olarak 5 yıl solmama süresine sahiptir. Elbette temizliğinin düzenli olarak yapılması gerekir.